Prezentujte Vaše podnikání, pořádané akce, akční prodejní nabídky a mnoho dalšího na nezávislém zpravodajském portále Zaostřeno VM ve Velkém Meziříčí.

Nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM je dostupný na jakékoliv platformě

Využijte nejvýhodnější reklamu ve Velkém Meziříčí a okolí. Čtenáři nezávislého zpravodajského portálu Zaostřeno VM jsou produktivní lidé ve věku od 18 do 54 let zejména z Velkého Meziříčí a okolí což zajišťuje opravdu cílenou reklamu.

Výhodná reklama na Vysočině a ve Velkém Meziříčí

Zaostřeno VM přináší svým čtenářům aktuální zprávy z různých oblastí, nabídku pracovních míst, on-line přenosy z akcí a mnoho dalšího.

Na zpravodajském portále Zaostřeno VM můžete využít propagaci pomocí reklamních bannerů či PR článků. Dle vašeho přání Vám vyrobím reklamní banner pro vaši prezentaci na portále. Máte-li už reklamní banner připravený a ptáte se, jestli ho můžete použít, tak rozhodně ano!

Nestačí Vám reklamní bannery? Využijte propagaci formou PR článku. K článku můžete připojit fotografie, video či odkaz na vaše webové stránky. PR článek se zobrazí na nějaký čas na hlavní stránce portálu, na Facebooku a v archivu bude již napořád.

Ceník bannerové reklamy

Banner – hlavička 980×100 px nedostupné Formáty: JPEG, PNG, GIF
Banner – čtverec 300×250 px 25 Kč/den Formáty: JPEG, PNG, GIF

Maximální obsazenost: 5 klientů/reklamní plocha

Jak byli klienti spokojení se svojí reklamou na zpravodajském portále Zaostřeno VM? Přečtěte si jejich hodnocení (zobrazit hodnocení).

Máte-li o inzerci na zpravodajském portále Zaostřeno VM zájem či máte nějaké otázky, neváhejte napsat na e-mail redakce@zaostrenovm.com nebo stačí vyplnit Váš e-mail níže a my se Vám ozveme.