Tito už reklamu a spolupráci se Zaostřeno VM zkusili! Co na to říkají?

Více informací ohledně možnosti inzerce na nezávislém zpravodajském portále Zaostřeno VM naleznete v sekci reklama. Máte-li o inzerci na zpravodajském portále Zaostřeno VM zájem či máte nějaké otázky, neváhejte napsat na e-mail redakce@zaostrenovm.com.

 

Mediální partner Zaostřeno VM, kterému děkujeme za dlouhodobou spolupráci. Majitel – pan Matěj Měrtl je náš stálý mediální partner, který je profesionál ve svém oboru. Má velice příjemné vystupování a je nejen výborný redaktor, ale také fotograf, grafik a kameraman. Victoria Agency vřele doporučuje spolupráci se Zaostřeno VM – mladé, inovativní myšlení s profesionálním přístupem je značkou pana Měrtla.

Slávka Zemanová
Victoria Agency

Velmi si vážíme navázané spolupráce s portálem ZaostrenoVM.com! Kdykoliv potřebujeme pomoci s propagací, není problém v jednání, rychlosti a vstřícnosti. Proto můžeme vřele doporučit!

www.zaostrenovm.com vnímám velmi pozitivně a myslím, že podobná aktivita, zosobněná Matějem, ve Velkém Meziříčí chyběla. Velmi si Vážím možnosti spolupráce s Matějem. Fandím a prorokuji zajímavou budoucnost!

Milan Salaš
Lezu v Mezu

Ve Velkém Meziříčí je hned několik tištěných a on-line redakcí, které můžete požádat o propagaci firmy, volné pracovní pozice nebo společenské události. Se zviditelním naší akce „Vyhlášení Žďárské hasičské ligy 2016“ – před i po jejím konání – nám nejaktivněji pomáhal Matěj Měrtl ze Zaostřeno VM. Tvorba a zveřejnění bannerů, osobní účast na akci, fotografie i výsledný článek – za vše díky! Příště s jakoukoliv propagaci na Velkomeziříčsku začneme na www.zaostrenovm.com.

Martin Kaman
Žďárská hasičská liga

Také děkuji za spolupráci, oceňuji rychlost zpracování zakázky a dobrou komunikaci s Vámi, plakát jste si upravil také sám, pro mne jako zadavatele reklamy velmi snadné objednání reklamy a její finální realizace, oceňuji také přesné dodržení podmínek zakázky.

Výborná domluva a spolehlivost, tak bych asi hodnotila naši zkušenost se Zaostřeno VM. Fotografie, video i článek, to vše přispělo k nejen k propagaci naší akce, ale také jsme mohli jakkoli využít pro vlastní potřeby, čehož si velmi ceníme. Rozhodně budeme moc rádi, když naše vzájemná spolupráce bude nejen pokračovat, ale i rozrůstat se.

Tereza Motyčková
Tradiční živý Betlém v Měříně

Spolupráce se Zaostřeno VM byla velmi příjemná a bezproblémová. Oceňuji rychlou a efektivní komunikaci a také pohodový přístup. Srdečně děkuji a přeji mnoho sil do dalšího počínání.

Jiří Marek
Discgolfový turnaj