26.5.2018, 11:06
Rubrika:

Pracovník/pracovnice v prorodinných službách

DCHB - Oblastní charita Žďár nad Sázavou

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PRORODINNÝCH SLUŽBÁCH pro centrum pro rodiče s dětmi Kopretina.

Náplň práce:

  • příprava a realizace programů a aktivit centra pro rodiče s dětmi

Místo výkonu práce:       Velké Meziříčí

Nástup:                           září 2018

Nabízíme:

  • pracovní poměr na 0,5 úvazku,
  • zajímavou a kreativní práci,
  • odborné vzdělávání a supervizi,
  • zaměstnanecké benefity,
  • dobrý pracovní tým,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání,
  • předpoklady pro práci s rodiči a jejich dětmi,
  • schopnost týmové i samostatné práce,
  • spolehlivost, zodpovědnost,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Kopretina – centrum pro rodiče s dětmi, Radešínská Svratka 11, 592 33 Radešínská Svratka nebo na email: zdenka.sramkova@zdar.charita.cz do 17. 6. 2018.

Bližší informace: Mgr. Zdenka Šrámková, mob.: 732 126 905, e-mail: zdenka.sramkova@zdar.charita.cz

Reagujte na tuto nabídku, napište na zdenka.sramkova@zdar.charita.cz

Součást mediální skupiny Matěje Měrtla