Přátelské utkání FC Velké Meziříčí a FC Vysočina Jihlava

5.8.2015, 23:27 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

Ve středu 5. 8. 2015 se na fotbalovém hřišti U Tržiště ve Velkém Meziříčí konalo přátelské fotbalové utkání FC Velké Meziříčí a FC Vysočina Jihlava.

Celkem 510 diváků si nenechalo ujít zápas s prvoligovým soupeřem z Jihlavy. Hned jak zápas začal, přišlo pro naše zklamání. Hráč Lukáš Vaculík (11) nám ve 2. minutě střelil jasnou branku. Všichni ale nadále věřili, že i my dáme gól. Bohužel, v 57. minutě jsme dostali další gól od hráče Augusto Batioja (24). Konečný stav utkání je tedy 2:0 pro FC Vysočina Jihlava.

Již tento víkend se hrají další dva zápasy. V sobotu TJ Sapeli Polná a FC Velké Meziříčí (muži B) – zápas začíná v 16.30 hod. V neděli SK Líšeň a FC Velké Meziříčí (muži A) – zápas začíná v 10.15 hod.

Autor: Matěj Měrtl