Univerzita třetího věku ve Velkém Meziříčí zahájí již 5. ročník

3.8.2015, 12:20 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com

Pro nadcházející akademický rok 2015/2016 je pro zájemce z Velkého Meziříčí a okolí připraveno pokračování kurzu Turistické zajímavosti České republiky.

Výuka univerzity třetího věku probíhá ve spolupráci Kraje Vysočina a Vysoké školy polytechnické Jihlava. Výuka je určena pro seniory ze široké veřejnosti, uživatele domovů pro seniory a domovů pro osoby se zdravotním postižení.

Místem výuky je Domov pro seniory Velké Meziříčí, příspěvková organizace, Zdenky Vorlové 2160. Přednášky se konají pravidelně 1 x za 14 dní (vždy ve čtvrtek). Přednášky trvají 90 minut a vede je akademický malíř Vladimír Netolička. Studium je pro veřejnost zpoplatněno na 500,- Kč za semestr.

Poplatek bude vybírán na první přednášce, která proběhne 10. 9. 2015.

Časová harmonogram získají posluchači na první přednášce, případně je ke stažení na www.domovvelkemezirici.cz (záložka Univerzita třetího věku)

Přihlášky získáte na:

  • recepci Turistického informačního centra Velké Meziříčí
  • recepci Domova pro seniory Velké Meziříčí, příspěvkové organizace
  • webových stránkách www.domovvelkemezirici.cz (záložka Univerzita třetího věku)

Přihlášky je třeba odevzdat nejpozději do 28. srpna 2015 na recepci Domova pro seniory Velké Meziříčí nebo zaslat na adresu Vysoká škola polytechnická Jihlava, Centrum celoživotního vzdělávání, U3V, Tolstého 16, 586 01 Jihlava.

Bližší informace poskytne pracovnice recepce Domova pro seniory Velké Meziříčí na tel. 561 201 570, 734 875 428, případně na e-mailu gregorova@domovvelkemezirici.cz .

Zdroj: mestovm.cz
Foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla