Grilovačka s profesionálním kuchařem

7.7.2015, 19:05 // Rubrika: Bude se dít
ZaostřenoVM.com

Ochutnat speciality z grilu a u toho se i pobavit můžete 17. července 2015 ve velkomeziříčském Happy sport clubu (ulice Zdenky Vorlové 21). V tento den bude pro Vás nachystána GRILOVAČKA S PROFESIONÁLNÍM KUCHAŘEM.

Začátek je v 19:00, kdy gurmánský zážitek odstartuje ochutnávka domácí zázvorovice, která připraví Vaše chuťové buňky na příchod grilovaných specialit. Během večera budou na rautový stůl přímo z grilu přistávat marinované vepřové krkovice, kotlety, kuřecí stehenní steaky, pečená vepřová kolena na černém pivě a také grilovaná zelenina s provensálským kořením. Těšit se můžete i na rajčátka s mozzarelou či domácí dezert. Z připravených pokrmů si vyberou jak statní pánové, tak dámy, které hledí na štíhlý pas!

Při grilování se můžete nechat inspirovat profesionálním kuchařem a pochytit i nějaký ten kuchařský trik, který zaručí, že se i Vaše domácí grilování stane skvělým gastronomickým zážitkem.

Během večera vystoupí finalistky soutěže Vysočina hledá talent, pohledné kytaristky a zpěvačky ze Žďáru nad Sázavou – Duo AMaTer.

Počet míst je omezen, proto je nutná rezervace předem! Vstupenky na grilovačku si můžete zakoupit v Happy sport clubu – Zdenky Vorlové 21, Velké Meziříčí nebo v podlahovém studiu Buffalo – Radnická 6, Velké Meziříčí. Cena za osobu je 250 Kč.

Co dál chystá Happy sport club? Například akci ZÁCHRANÁŘI V AKCI. 5. září 2015 budete svědky vážné dopravní nehody a ukázky práce záchranných složek! Více informací na www.sportclubvm.cz nebo www.JirkaDolezal.cz

Autor: Jirka Doležal
Publikoval: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla