Volejbalový turnaj „O ZLATÉHO ŠUFANA“

22.6.2015, 15:19 // Rubrika: Sport
ZaostřenoVM.com

V sobotu 20. 6. 2015 po celý den probíhal v areálu zdraví na antukových kurtech volejbalový turnaj mixů – O ZLATÉHO ŠUFANA.

První turnaje začaly hned z rána okolo 9 hodiny a hrálo se až do 18 hodiny. Bohužel, ale počasí ráno moc nepřálo. Ráno začalo pršet, ale turnaj se hrál i za deště.  Po poledni už nepršelo a vysvitlo i sluníčko.

K vidění byl velmi kvalitní volejbal. Všechny týmy šli do každé výměny naplno a obětavě padali za míči. Turnaje se zúčastnili např. registrovaní hráči Tesly Brno, Hrotovic, Třebíče, Velmezu a dalších kvalitních týmů.

A kdo vlastně vyhrál pohár o „zlatého šufana“? Domácí tým pořadatelů ŠUFANI i přes kvalitní výkon zůstal tentokrát pod stupni vítězů.  Na třetím místě se umístil tým Našrot (Valeč), na druhém tým Milešky (Brno) a „zlatého šufana“ si odvezl obhájce z loňského roku tým Twister (Třebíč). Gratulujeme!

Fotky z turnaje naleznete na FB stránkách www.facebook.com/sufanivm

Akci podpořilo město Velké Meziříčí, Sportovní centrum Velké Meziříčí, Poex, RevizeVM, Reklamní agentura ART21, Ekonomický systém POHODA a XTline.

Mediálními partnery bylo Zaostřeno VM, Noviny VM, Velkomeziříčsko a rádio Kiss Hády.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl


Velkou fotogalerii, kterou jsem pro Vás nafotil najdete zde.

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla