Pozvánka na slavnostní otevření rozhledny

16.6.2015, 20:38 // Rubrika: Bude se dít
ZaostřenoVM.com

Vážení přátelé rozhledny,

rádi bychom Vás pozvali na slavnostní otevření Rozhledny na Fajtově kopci, které se uskuteční v pátek 19.6. 2015 od 18:00 hod. Srdečné pozvání platí nejen pro oficiální hosty a členy Ski klubu, ale také pro všechny ty, kteří přispěli na rozhledu částkou 200,- Kč a vyšší.

Od soboty 20.6. 2015 bude již rozhledna otevřena pro veřejnost.

Pokud někdo z těchto občanů, nebo firem neobdržel oficiální pozvánku, může si ji vyzvednout na recepci Hotelu pod Zámkem, nebo ať se dostaví přímo v pátek v 18.00 na Fajtův kopec.

Všichni dárci, kteří přispěli na rozhledu částkou 500,-Kč a výšší, obdrží při příchodu na slavnost příslušné čipové karty pro volný vstup na rozhlednu. Pokud někomu termín 19.6. 2015 nevyhovuje, může si čipovou kartu kdykoli vyzvednout v restauraci na Fajtově kopci, a to v rámci její provozní doby po-pá: 15-21 hod a so-ne: 11-21 hod.

Těšíme se na shledanou a přejeme krásný ROZHLED na Velké Meziříčí a jeho okolí.

Autor: Ing. Jiří Novotný – předseda Ski klubu Velké Meziříčí
Foto: Vojtěch Slabý a Stanislav Havelka
Publikoval: Matěj Měrtl

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla