Bláznivě barevný dětský den

2.6.2015, 19:13 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

Dětský den, který dostal název „Bláznivě barevný dětský den“ se konal v neděli 31. 5. 2015 v parku u Hotelové školy a pořádal ho místní Dům dětí a mládeže VM.

Jednu z nejnavštěvovanějších atrakcí byli tz. bumperbally nebo žonglérské stanoviště. Tam se děti, ale i rodiče mohli naučit žonglovat s míčky nebo se naučit jak roztočit talíř na tyči. Mezi další atrakce patřila tvorba velkých nafukovacích bublin nebo zasazení lentilky, ze které pak vyroste lentilkový strom. Děti si mohli také vyrobit vlastní gumový míček, který si pak ozdobili podle vlastní fantazie. V dolní části parku se nafukovali balonky heliem, a kdo chtěl, tak si mohl na kartičku napsat své přání a spolu s balonkem vypustit do nebe.

Pro nejmenší děti byly připravené různé disciplíny – chůze na chůdách, opičí dráha atd. Mezi stromy bylo natažené provazochodecké lano, které si děti mohli také vyzkoušet.

Na místě byl také klaun, který z balonků vytvářel různá zvířátka a další věci dle přání dětí. Hned u vchodu byl i stánek od Besipu kde po vyplnění krátkého testu děti nebo i rodiče dostali krásný a užitečný dárek na kolo.

Zde Vám Zaostřeno VM exklusivně přináší zvukovou anketu, jak se návštěvníkům na akci líbilo.

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

1 komentář

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla