Jízda pro Míšu

27.5.2015, 13:25 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com
Foto: Matěj Měrtl

V neděli 24. 5. 2015 se na cyklostezce do Mostišť a na výletišti v Mostišťích konala jízda na podporu handicapované hráčce boccia – Míša Zdráhalová.

Ve 14 hodin u Motorpalu celá akce započala. K přítomným promluvila Věra Kuřátková (jedna z organizátorek), starosta města Radovan Necid a místostarosta Josef Komínek. Po symbolickém otevření akce – přestřihnutí pásky starostou města, Míša a všichni přítomní vyrazili směr výletiště v Mostištích.

V Mostišťích již byla připravena skupina MySami a mažoretky z Domu dětí a mládeže. Na místě byla také možnost vypůjčení velkých koloběžek od SKI SPORT DRÁPELA.

Kolem 15 hodiny bylo k vidění představení dogdancingu, který připravil výchovný ústav. V 15.30 již na programu byli nejmenší – Kosatky z Domu dětí a mládeže VM.

Účast na akci také přislíbila skupina LikeBusters, která vystoupila kolem 15.40 hod. Ta zahrála jak české tak i zahraniční písničky.

Všichni také mohli po celé odpoledne přispívat Míše do kasičky a tím ji podpořit. A pokud i Vy chcete Míše přispět, tak máte možnost. Částku ji můžete zaslat na bankovní účet 176 705 901/0300 (Přidejte, prosím do poznámky heslo: Míša).

FOTO ARCHIV

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl

 


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla