Muzikanti dětem podpořili TJ Březejc

25.5.2015, 20:01 // Rubrika: Kultura
Čerstvé zprávy a novinky z Velkého Meziříčí a okolí, volná pracovní místa, kalendář akcí a on-line přenosy z akcí. To je Zaostřeno VM

V sobotu 23. 5. 2015 se konal již 9. ročník charitativního koncertu Muzikanti dětem.

Tentokrát koncert pomáhal TJ Březejc, kterému věnoval 2 šeky. Jeden od pořadatelů a sponzorů. Druhý od návštěvníků akce, kteří si něco koupili nebo přispěli do kasiček. Od pořadatelů a sponzorů doslalo TJ Březejc celkem 81 889 Kč a od veřejnosti 28 511 Kč. Celkem to tedy dává 110 400 Kč.

Jako první zahrál Voxel. V 15 hodin zahrál orchestr místní ZUŠ. V 16.30 na pódium zavítali úplně nejmenší – a to tanečníci Crazy Teamu z Domu dětí a mládeže VM. V 16 hodin následoval skupina UDG, která se snažila rozproudit návštěvníky i při stálém pršení. V 17 hodin se již předával zmiňovaný šek od pořadatelů a sponzorů. Během předávání šeku také promluvil starosta města Velké Meziříčí Radovan Necid a ředitel Music Data. Ti také šek předali.

Po předání šeku program pokračoval. Tentokrát s muzikálovým vystoupením – Mamma Mia. Ti rozproudili celé náměstí. O půl sedmé již Mamma Miu vystřídala mladá skupina MySami, která měla také velké ohlasy. Po skupině MySami následovala skupina Find Your Destiny. Kolem půl deváté již na pódium zavítala skupina China Blue. Ty hráli až do desáté hodiny, kdy byl konec celé akce.

Ve čtvrt na deset se předával i druhý šek, který byl od návštěvníků akce.

Po celé odpoledne si také děti mohly zasoutěžit, zaskotačit na skákacím hradu nebo si vyzkoušet jízdu na vozíku.

Bohužel během celé akce pršelo, ale i tak přišlo hodně návštěvníků.

Zaostřeno VM bylo mediálním partnerem této akce.

FOTO ARCHIV

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla