Dorostenci zakončili sezónu porážkou v Ivančicích

13.5.2015, 16:20 // Rubrika: Sport

Sobota 9. května 2015

2. liga mladší dorost Morava – 22. kolo

HK Ivančice – TJ Sokol Velké Meziříčí 45:33 (22:15)

V posledním utkání sezóny dorostenci svedli přestřelku s Ivančicemi. Výsledek nakonec jednoznačně vyzněl pro lepší domácí celek.

Do utkání jsme vstoupili dobře a rychle se ujali vedení (1:4). Vyrovnaný stav jsme dokázali držet pouze 15 minut. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a naše družstvo bohužel toto nasazení nebylo schopné vydržet a začali jsme chybovat. Soupeř toho využil a začal si budovat náskok, který do poločasu narostl na 22:15.

V druhé půli přestřelka pokračovala, obě družstva předváděla pohledné akce. Kvalita byla ale na straně soupeře. Z našeho družstva dokázali hráčům soupeře sekundovat pouze Martin Janíček, který i přes osobní bránění vsítil 12 branek a Filip Macoun s Dominikem Buchtou.  Střelecké hody nakonec skončily ve prospěch domácích v poměru 45:33.

Dorostenci zakončili sezónu na sedmém místě se ziskem 22 bodů. Pro většinu hráčů dorostu, tj. ročník narození 1998 to bylo poslední utkání v této věkové kategorii. V příštím roce již budou hrát za starší dorost, a pokud budou mít výkonnost, mohli by doplnit i první družstvo mužů.

7m-hody 6/2:1/1 vyloučení: 3:4, diváků 40

Sled branek: 1:4, 4:6, 12:8, 20:11, 22:15, 27:17, 34:23, 40:27, 45:33

Sestava a branky: Drápela Vojtěch, Kratochvíl František – Janíček Martin (12/1), Macoun Filip (6), Buchta Dominik (5), Ambrož Michael (3), Pažourek Tomáš (2), Blaha Tomáš (2), Frejlich Tomáš (2), Marek Aleš (1), Babáček Kamil, Kavka Petr, trenér Šidlo Ladislav, vedoucí družstva Kácal Petr.