Sobota 25. dubna 2015
2. liga mladší dorost Morava – 21. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – Tatran Litovel 27:43 (15:24)

Ve 21. kole nestačilo naše značně oslabené družstvo dorostu na Tatran Litovel.

Vyrovnanou partii jsme s fyzicky vyspělejším soupeřem hráli pouze do 10. minuty (5:6). Následně se začala projevovat kvalita soupeře, který se prosazoval především z postu spojek. Zkoušeli jsme aktivní obranu 2-4, soupeř se ale dokázal prosazovat i z křídelních prostor. V závěru poločasu jsme navíc udělali několik technických chyb a do šaten se šlo za stavu 15:24.

V druhé půli sice kluci bojovali, ale kvalita byla na straně soupeře. V útoku jsme se dokázali prosadit, ale v obranné fázi jsme soupeři nestačili a utkání jsme prohráli 27:43.

V posledním kole zajíždíme na půdu druhého celku HK Ivančice.

7m-hody 2/2:2/2, vyloučení: 2:3, diváků 56

Sled branek: 2:3, 5:6, 8:10, 9:15, 13:17, 15:24, 17:29, 21:34, 24:40, 27:43

Sestava a branky: Kratochvíl František – Blaha Tomáš (6), Frejlich Tomáš (6), Macoun Filip (3/2), Buchta Dominik (3), Ambrož Michael (3), Benda Jakub (3), Pažourek Tomáš (2), Kavka Petr (1), Marek Aleš, trenér Šidlo Ladislav, vedoucí družstva Kácal Petr.

Autor: Ladislav Šidlo
Publikoval: Matěj Měrtl