29.4.2015, 14:48 // Rubrika: Sport

Sobota 25. dubna 2015
2. liga mužů Morava Jih – 21. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Kostelec na Hané 26:31 (15:16)

V 21. kole nestačili naši házenkáři na Kostelec na Hané a neudrželi tak domácí neporazitelnost. Pro nemoc do utkání nezasáhli Jakub Bezděk s Víťou Večeřou. Příležitost dostali v utkání spíše náhradníci a Kostelec svoji šanci dokonale využil a odvezl si oba dva body.

Nutno podotknout, že naši hráči k utkání nastoupili příliš lehkovážně. Od začátku diktoval tempo hry soupeř, který se snažil hrát rychle dopředu. Až do 17. minuty jsme prohrávali, kdy se podařilo skóre překlopit na naši stranu 11:10. Soupeř si bral time-out a opět se ujal vedení, které udržel až do poločasu 15:16.

V druhé půli se čekalo, že se naši hráči z tréninkového tempa proberou. Bohužel opak byl pravdou a Kostelec po našich technických chybách rozdíl ve skóre navýšil (40. minuta 17:22). Naše obrana tentokrát vůbec nefungovala a soupeř se velmi snadno prosazoval. Navíc přišlo několik neproměněných šancí. Kostelec si vybudovaný náskok pohlídal až do závěru.

Doufejme, že si naše družstvo vybralo slabší chvilku tentokrát a již začne ladit formu do barážového utkání.

V posledním kole zajíždí naše družstvo na druhý celek z Ivančic.

7m-hody 4/4:5/4 vyloučení: 9:5, počet diváků 148

Sled branek: 2:3, 4:6, 11:10, 13:13, 15:16, 17:22, 20:26, 22:30, 26:31

Sestava a branky: Poul Ondřej, Stoklasa David – Strašák Pavel (11/1), Matušík Roman (7), Kaštan Jiří (3), Kubiš David (2), Lečbych Jan (2), Pavliš David (1), Živčic Pavol, Necid Miloš, Fiala Martin,  Kříbala Pavel, Babáček Petr, trenér Vaverka Vlastimil, vedoucí družstva Vodák Petr.