Zaostřeno VM a jeho budoucnost

29.4.2015, 16:06 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com

AKTUALIZACE ČLÁNKU: Od napsání tohoto článku se toho hodně změnilo. Jak jsem již psal, že se Zaostřeno VM zaostřuje na kulturně – rodinné akce a zajímavosti je již minulostí. Zaostřenu VM se otevřely nové možnosti a spolupráce, o které Vy čtenáři máte zájem a nyní zde můžete najít např. i sport či rubriku krimi. Zaostřeno VM je nezávislým zpravodajským portálem pro Velké Meziříčí a okolí.

Milí čtenáři a čtenářky Zaostřena VM,
právě dnes je to 365 dní, co vzniklo internetové zpravodajství Zaostřeno VM. Je to přesně rok co jsem udělal první reportáž, která byla z pálení čarodějnic na Fajtově kopci. Chtěl bych Vám poděkovat, že už rok jste součástí Zaostřena VM.

Zaostřeno VM je už moje srdeční záležitost a nedokážu si představit, že bych pro Vás denně nehledal informace nebo nevytvářel reportáže. Vždyť už Zaostřeno VM vytvářím celý jeden rok. Nepřestal jsem s tím ani, když Zaostřeno VM mělo technické potíže a skoro týden nefungovalo.

Jak jste jistě už zaznamenali, ve Velkém Meziříčí je teď docela „živo“ okolo médií. A možná si říkáte, proč další zpravodajství – vždyť už je jich tady hodně.

Na politiku a sport jsem se nikdy moc nezaměřoval. Proto jsem se rozhodnul, že se Zaostřeno VM od dnešního dne zaostřuje na KULTURNĚ – RODINNÉ AKCE A ZAJÍMAVOSTI tady ve Velkém Meziříčí. Takže to bude takový KULTURNÍ PORTÁL našeho města a okolí, takže politiku tady nehledejte. Už před tím jsem psal reportáže většinou jenom z akcí tohoto typu. A za druhé. Žádný kulturní portál ve Velkém Meziříčí, který by se zaměřoval jenom na kulturně – rodinné akce tady není. Není tady portál, který by publikoval velké fotogalerie z těchto akcí. A proto je tady Zaostřeno VM.

Odhalení velkého překvapení …

Jak jste jistě četli na plakátech, na Zaostřenu VM atd. Dnes se má odhalit velká novinka.

Proto Vám mile rád představuji nové, modernější logo Zaostřena VM.

ZaostřenoVM.com

Možná si říkáte, proč nové logo. Na to Vám rád odpovím. Staré logo, vlastně celé Zaostřeno VM vzniklo na mém starém mininotebooku. Tenkrát jsem ještě tolik nerozuměl grafice jako teď, když ji studuji. No a na mininotebooku logo vypadalo velké a kvalitní, jenže ve skutečnosti s ním tvořit moc nešlo. Staré logo nešlo ani vektorizovat. Proto byl i problém s výrobou některých reklamních prvků.

Nové logo je teď velké a vektorizované. Lze ho i přeměnit do mnoha barevných mutací což u starého loga nešlo.

Doufám, že se Vám líbí, a že Zaostřeno VM budete nadále rádi číst a hledat na něm nové informace.

PS: Cením si i toho, že jste to dočetli až sem 🙂

Matěj Měrtl
šéfredaktor a tvůrce Zaostřena VM

2 komentáře

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla