Muzikanti již v sobotu

23.5.2019, 22:53 // Rubrika: Bude se dít, Zpráva dne
Foto: pořadatelé Muzikanti dětem

Za několik dní se velkomeziříčské Náměstí opět rozezní tóny koncertu, který se stal již stálicí kulturní scény našeho města. Po třinácté proběhne charitativní akce Muzikanti dětem, jejíž cílem je návštěvníkům nabídnout nejen kvalitní hudební program, ale umožnit jim i přispět na dobrou věc. Každoročně je vybráno jedno z regionálních zařízení, které se věnuje práci se zdravotně či mentálně hendikepovanými klienty. Letos padla volba na denní stacionář Nesa, na jehož konto poputuje finanční výtěžek tohoto ročníku.

Po celé odpoledne a večer bude připraven bohatý program, v první části koncertu se představí posluchačům velkomeziříčský orchestr základní umělecké školy, zpěvák Tomáš Štefka, kytarista a zpěvák Jakub Šimon, hudební sdružení Harmonie & Harmonie Ladies. V podvečerních a večerních hodinách čeká návštěvníky vystoupení bubenické skupiny Jumping Drums, kapely ELÁN Kontra Band a QUEENIE World Queen Tribute Band.

Velkomeziříčské Náměstí v sobotu 25. května ovšem ožije nejen hudební produkcí. Denní stacionář Nesa bude prodávat svoje výrobky, nízkoprahové zařízení Wellmez a centrum pro rodiče s dětmi Kopretina Velké Meziříčí seznámí přítomnou veřejnost se službami, které nabízejí. Bude také připravena fotografická výstava zachycující služby oblastní charity Žďár nad Sázavou. Malí návštěvníci koncertu si budou moci dlouhou chvíli zkrátit na trampolíně, skákacím hradu a horolezecké stěně. Pro všechny bude připraveno bohaté občerstvení.

Zveme tedy všechny malé i velké, přijďte nás v sobotu podpořit a zároveň udělat něco pro dobrou věc!

Kdy?

Sobota 25. května, začátek ve 14.00 hodin

Kde?

Náměstí ve Velkém Meziříčí

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla