Ve Velkém Meziříčí proběhl již 4. ročník Funny Festu

11.8.2018, 23:29 // Rubrika: Kultura
Foto: Matěj Měrtl

Během pátečního odpoledne proběhl na velkomeziříčském náměstí již čtvrtý ročník multižánrové festivalu s názve Funny Fest pořádaný nízkoprahovým klubem Wellmez.

Tento festival, jehož cílem je se nejen sejít a dobře pobavit, ale také zmírnit předsudky společnosti vůči nízkoprahovým zařízením nabídl během odpoledne celkem pět interpretů. Jako první se na pódiu ukázal Tomáš Štefka, který zahrál své nejnovější písně. Hned po Tomášovi zahrál a zazpíval Eirik z Velkého Meziříčí. Ikdyž začalo v průběhu pršet, náladu celého festivalu to rozhodně nezkazilo a pokračovalo se dál!

Během večera vystoupilo také dívčí trio Anetta ze Žďáru nad Sázavou, AfaRastaFa z Jihlavy a Babylon z Bystřice nad Pejštejnem.

Po celé odpoledne byl na místě i nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM se svojí Fotící bedýnkou. Všechny fotografie z našeho fotokoutku najdete níže ve fotogalerii nebo na Facebooku Zaostřena VM. Mimo jiné nechyběl ani doprovodný program přiravený Wellmezem – stolní fotbálek, malování na obliček, výroba placek a slalom s brýlemi, které simulují stav po použití alkoholu a marihuany.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla