Jelínkova vila je i přes rekonstrukci mostu stále otevřena!

12.6.2018, 12:55 // Rubrika: Zprávy
Foto: archiv Jelínkovy vily

Od 17. května 2018 se rekonstruuje most před velkomeziříčským hotelem Jelínkova vila. Jelínkova vila včetně pivovaru a restaurace je pro Vás ale OTEVŘENÁ jako obvykle. Jen došlo k několika změnám, které se týkají příjezdu k hotelu a parkování.

Jelínkova vila je dostupná pro pěší i řidiče ze všech směrů:

  • Pokud jste PĚŠÍ NÁVŠTĚVNÍCI, dostanete se k nám lehce přes jednu ze dvou dřevěných lávek přes řeku Balinku – jedna je na pravé straně rekonstruovaného mostu, druhá na levé.
  • Pokud jste ŘIDIČI ze směru Praha, Jihlava / Brno, Velká Bíteš / Žďar n. S., Křižanov, odbočte na kruhovém objezdu ulic Hornoměstská a Pod Hradbami směrem k našemu hotelu, vjeďte bez obav do zákazu vjezdu (povoleno Policií ČR) a zaparkujte na dočasném parkovišti za závorou po pravé straně. K Jelínkově vile se potom dostanete po dřevěné lávce přes řeku Balinku stejně jako pěší návštěvníci.
  • Pokud jste ŘIDIČI ze směru Třebíč, přijeďte ulicí Třebíčskou až k Jelínkově vile jako vždy. Jedinou změnou pro Vás je, že provoz na hotelové parkoviště tu řídí kyvadlově semafor.

Ze všech směrů Vás nicméně prosíme o opatrnost, přece jen částečně projíždíte stavbou.

Tato dopravní situace by měla být platná téměř po celou dobu výstavby mostu. Mohou se ale vyskytnout drobná omezení způsobená stavbou.

Autor: Jelínkova vila


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla