Charitativní koncert pomůže Centru Kociánka pracoviště Březejc

10.5.2018, 21:02 // Rubrika: Zprávy
Ilustrační foto: Pixabay

Výtěžek z dvanáctého ročníku charitativního koncertu Muzikanti dětem poputuje do Březejce. „Konkrétně bude určen na pořízení venkovního fitness hřiště pro mládež a dospělé, bude se jednat o pět posilovacích strojů a celkový rozpočet včetně montáže činí 300 000,- Kč,“ jak sdělila vedoucí pracoviště Březejc Marie Doležalová.

Toto pracoviště se zaměřuje na práci s dětmi a mládeží s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením. Svým klientům nabízí služby na míru, poskytuje vzdělání, aktivizační činnost a rehabilitaci. Podporuje rozvoj jejich osobnosti tak, aby si každý dokázal najít svoji životní cestu.

Jak se stalo již tradicí, tak i letos v sobotu 26. května tedy ožije velkomeziříčské náměstí koncertním děním. Od 14.00 hodin se budou moci návštěvníci zaposlouchat do směsi různých hudebních žánrů, které jako každoročně, uvede stálice koncertu orchestr ZUŠ a pěvecký sbor Andante. Dále se představí Poetika, Eirik, Four Covers a Arrhytmia. Vystoupí také Roman Dragoun & Futurum a Petr Bende Band.

Ovšem nejen hudební představení bude čekat na návštěvníky této akce. Opět budou připraveny aktivizační programy pro děti, které jim budou přibližovat svět jejich postižených vrstevníků. Centrum Kociánka pracoviště Březejc tímto přiblíží svoji činnost, a k zakoupení budou i výrobky z jejich dílny.

Návštěvníci koncertu budou moci přispět vložením hotovosti do připravených kasiček, nebo koupí drobných propagačních předmětů s logem koncertu. Též stánky s občerstvením odevzdají část svého výtěžku. Součet všech takto vybraných příspěvků se objeví jako částka na šeku, který bude předán v závěru koncertu.

Kdy: sobota 26. května 2018

Kde: Náměstí ve Velkém Meziříčí

Účinkují: orchestr ZUŠ, pěvecký sbor Andante, Four Covers, Arhytmia, Petr Bende Band, Eirik, Roman Dragoun & Futurum

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Muzikanti dětem


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla