Utkání v Petřkovicích skončilo pro Velké Meziříčí 3:1

29.4.2018, 21:30 // Rubrika: Sport
Ilustrační foto: Libor Smejkal

Utkání v Petřkovicích se hrálo v nestandartní čas v sobotu dopoledne. Náš tým odjížděl pouze se dvěma náhradníky do pole, z důvodu velkého počtu zraněných.

Hned po rozehrání úvodu utkání poslal dlouhý centr do pravé strany Šimáček na rozběhlého Dolejše, ten potáhl míč k vápnu a krásným centrem našel úplně volného Simra na malém vápně, ale Pavel místo toho aby otevřel skóre v 25 vteřině utkání, tak trefil jen břevno branky domácích. Nedáš dostaneš se ukázalo hned ve č minutě utkání, kdy Komínek zpracoval míč  ve vápně Szotkowskemu a ten střelou pod břevno otevřel skóre utkání. Ve 23 minutě Demeterův centr Simr trefil hlavou těsně vedle branky Goduly. Ve 26 minutě zachytil odkop Goduly Puža a posla do brejku Simra, kterého domácí brankář vychytal. Ve 29 minutě po RK Dolejše se ve vápně s pomocí tyče prosadil hlavou Honza Šimáček a srovnává na 1:1. Ve 36 minutě se zaskvěl v brance Kruba, kdy vychytal brejk Lokši. Ve 39 minutě opět vstřelu Lokši vychytal Kruba. Ve 43 minutě po nevinné akci z levé strany přišel centr do vápna a naprosto volný Lokša nikým nehlídaný dal pohodlně hlavou na poločasových 2:1.

Druhý poločas začali velmi aktívně domácí, kdy si vytvořili několik střeleckých šancí. V 60. minutě šel sám z úhlu Staněk, ale nedal. V 61 minutě pustil míč mezi nohama Simr, k míči se dostal Komínek, ale střela šla do prostředka branky. V 64 minutě jsme měli největší šanci na vyrovnání, kdy šli po brejku čtyři naši hráči na jednoho domácího, ale Demeter trefil jen nohu dobře vyběhnuvšího Goduly.  V 66 minutě přišle opět trest  nedáš- dostaneš. Po rohovém kopu si vybral slabší chvilku hostující brankář Kruba a srazil si do branky Lokšovu lehkou hlavičku. V 68 minutě opět z brejku hráč Lokša střela těsně vedle naší branky. V 73 mitutě po centru do našeho vápna hlavou tečoval těsně vedle Szotkowski. V 78 minutě poslal pěknou přihrávku Šuta Dolejšovi a Petr z velkého úhlu těsně vedle pravé tyče. V 84 posla do šance Dolejš Demetera, kterého vychytal domácí brankář. V 90 minutě měl ještě šanci Dolej, ale nedal.

Nejlepší hráči: Lokša, Szotkowski – Simr

Vyjádření trenéra Smejkala: Bohužel dneska se ukázalo, že nám chybí v týmu bojovníci a hráči kteří chtějí vyhrát. Někteří hráči se utápěli v kličkách, další šetřili krokem zpět do defenzívy. Když už jsme se dostali do gólové šance tak jsme nedali ani ty vyložené. Dnes bohužel chybovali i Ti nejzkušenější hráči, takže jsme prohráli zcela po vlastní zásluze.

Petřkovice – FC Velké  Meziříčí 3:1 (2:1)

Hlavní rozhodčí: Cieslar Ondřej

Pomezní rozhodčí: AR1 Bureš Jakub + Malinovský Jiří

Diváci: 185

ŽK: 29 Holiš  –  60 Demeter

Góly: 2 x Lokša, Szotkowski  –  Šimáček

Sestava Domácí: Godula – Švancera, Wozniak, Rubý, Sporyz – Holiš, Lokša (78. Ptáček), Smékal (88. Polášek¨), Staněk – Szotkowski (85., Latocha) na lavičce – Chvěja, Baranek, Václavík, Regec – trenér Smetana Ondřej

Sestava hosté: Kruba – Bouček ‚ (80. Pokorný), Mucha, Šimáček, Krejčí – Dolejš, Komínek, Šuta, (60. Duba), Demeter – Simr  na lavičce Pokorný T –  trenér Smejkal Libor

Autor: FC Velké Meziříčí
Štítky:


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla