Slavnostní otevření OC Panorama

20.10.2014, 17:17 // Rubrika: Zprávy
ZaostřenoVM.com

V pátek 17. 10. 2014 se slavnostně zahájil provoz obchodního centra Panorama ve Velkém Meziříčí.

Na toto zahájení byli pozváni VIP hosté včetně starosty města Ing. Radovana Necida a místostarosty pana Josefa Komínka. Všichni hosté byli přivítáni welcome drinkem a přítomné dámy byly obdarovány růží.
K hostům promluvil majitel OC Panorama – Petr Fejt a výše jmenovaní představitelé města, ti také přestřihli pásku a tím zahájili oficiální provoz. Moderátorem večera byl fenomenální Jirka Doležal z Hitrádia Vysočina.

Pro hosty byl nachystán bohatý raut od šéfkuchaře Jana Vaňka a jeho kolektivu. Mimo jiné pochoutky zde byla i například k ochutnáni chobotnice. Pro tuto slavnostní příležitost byl upečen dort ve tvaru budovy OC Panorama.

Hosté měli možnost prohlídnout si celé OC Panorama, včetně otevřených butiků, diskotéky i potravin COOP. I pan starosta si obchody prošel a již měl zájem si koupit košili. Veškerý personál OC Panorama je moc příjemný a ochotný.

K poslechu hrála živá hudba a cimbálovka.

V 21:00 byla pro přítomné na terase přichystána laserová hudební show a poté následoval velkolepý ohňostroj doprovázen hudbou. Následovalo otevření diskotéky pro veřejnost. Zájem o vstup na diskotéku byl obrovský.

Na celou akci dohlíželi a o hosty se starali – Ing. Eliška Vokounová – produkční ředitelka, Miroslav Křivánek – provozní ředitel a kolektiv OC PANORAMA, který je součástí firmy Paramont CZ, s.r.o.

FOTO ARCHIV

Autor: Matěj Měrtl
Foto: Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla