FajtFest již zná hlavní hvězdu příštího jubilejního ročníku

19.11.2017, 15:27 // Rubrika: Kultura
FajtFest již zná hlavní hvězdu příštího jubilejního ročníku
Foto: www.emmurecult.com

V sobotu večer byla v Jack’s American pubu oficiálně odhalena hlavní hvězda příštího ročníku hudebního festivalu FajtFest.
Vyhlášení proběhlo organizátory festivalu FajtFest ve spolupráci s hudebním magazínem Fakker. 

Emmure je americká metalcorová a deathcorová kapela. Vznikla v roce 2003. I přes personální problémy ji dokázal frontman Frank Palmeri udržet při životě a nyní se dokonce vydávají na světové turné.

O skupinu Emmure se pořadatelé snažili již v předchozích ročnících, ale skupina souhlasila až nyní, na základě pozitivních referencí od kapel, které na Fajtfestu Vystoupily.

Jeden z pořadatelů se k tomu vyjádřil následovně: „V roce 2015 jsme si napsali seznam deseti kapel, které bychom chtěli reálně v nejbližších letech na FajtFest dostat. Těmi dalšími byli třeba Caliban, které jsme přivezli vloni, nebo Obey the Brave, kteří hráli letos. Takže si celkem plníme, co jsme si předsevzali“.

Jubilejní desátý ročník hardcore, metalcore, numetal festivalu FajtFestu proběhne 12. – 14. 7. 2018 na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Lístky jsou k dispozici za 900 Kč a objednávat si je můžete přes e-mail: tickets@fajtfest.com. Více o předprodeji si můžete přečíst v tomto článku.
Autor: Ondřej Tůma
Štítky:


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla