Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Sobota 30. září 2017
2. liga muži Morava – jih – 4. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Juliánov 29:18 (15:11)

Po minulém týdnu, kdy naše družstvo zaváhalo doma proti družstvu z Napajedel, jsme opět mohli slavit výhru.

Od úvodních minut se dařilo pokrývat útočné snahy soupeře a v útoku díky trpělivé hře jsme si vypracovali náskok 7:2. Pak opět přišel herní výpadek, kdy soupeř dokonce srovnal na 8:8 a museli jsme brát oddechový čas. Po té se naše hra zlepšila, především v útočné části jsme hru zjednodušili a do poločasu jsme si vypracovali náskok 15:11.

V druhé půli jsme již diktovali tempo hry a navyšovali náskok. Obrana včetně obou brankářů fungovala spolehlivě a to byl základ pro přesvědčivé vítězství 29:18.

V příštím kole zajíždí družstvo mužů na horkou půdu do Ivančic.

7m hody 4/3:2/2, vyloučení 1:2, diváků 74

Sled branek: 4:1, 7:2, 8:8, 12:9, 15:11, 20:13, 25:15, 29:18

Sestava: Ondřej Poul, Libor Kotík – Jan Lečbych (7), Ladislav Šidlo (7/3), Pavel Strašák (5), Jiří Kaštan (4), Pavol Živčic (3), Miloš Necid (1), Tomáš Frejlich (1), David Kubiš (1), Filip Macoun, Pavel Kříbala, trenéři Ladislav Šidlo a Michael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo, TJ Sokol Velké Meziříčí