Na zimním stadionu proběhne akce „Týden hokeje“

13.9.2017, 23:52 // Rubrika: Bude se dít
Foto: Matěj Měrtl

Ve středu 20. září od 17:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

Horácký hokejový klub Velké Meziříčí ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na paní Hanu Balgovou – 702 126 946 (vedoucí přípravky) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Autor: HHK Velké Meziříčí
Štítky:


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla