V soutěži místních částí Velkého Meziříčí zvítězil tým Hrbov – Svařenov

10.9.2017, 18:54 // Rubrika: Zprávy
Foto: Matěj Měrtl

V Mostištích proběhla v sobotu 9. září soutěž místních částí Velkého Meziříčí o pohár místostarosty Josefa Komínka. Na startovní čáře se tedy objevil tým z Olší nad Oslavou, Hrbov – Svařenov, Lhotky – Kúsky – Radslavice a domácí tým Mostiště.

Celkem bylo během soutěžního odpoledne přichystáno pět soutěží – fotbal, nohejbal či netradiční bowling, kdy vedoucí týmu srážel kuželky hasičskou hadicí. U této disciplíny se žádnému týmu nepodařilo shodit ani jednu kuželku, proto rozhodl finální čas.

Na místě nechyběl ani doprovodný program pro děti v podobě nejrůznějších soutěží, malování na obličej či skákacího hradu.

A jaká místní část zvítězila? Na bramborovém čtvrtém místě se umístil tým z Olší nad Oslavou. Na třetím místě se umístil týmu složený z občanů obcí Lhotky, Kúsky, Radslavice. Druhé místo obsadil domácí tým Mostiště a na prvním místě se pouze o jeden bod navíc umístil tým složený z občanů obcí Hrbov a Svařenov.

A kde bude probíhat třetí ročník, této novodobé soutěže? Po tahání sirek se rozhodlo, že další ročník se bude konat ve Lhotkách.

Autor: Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla