Velkomeziříčské ženy vyráží reprezentovat město a republiku do Rakouska

10.7.2017, 22:49 // Rubrika: Sport
V neděli v ranních hodinách, družstvo žen cvičící CTIF vyrazilo směrem k rakouskému lázeňskému městu Villach. Čeká nás týdenní zápolení s velkou konkurencí z celého světa.
Foto: hasičky

V neděli v ranních hodinách, družstvo žen cvičící CTIF vyrazilo směrem k rakouskému lázeňskému městu Villach.

Čeká nás týdenní zápolení s velkou konkurencí z celého světa. Již po třetí za sebou jsme se probojovaly na Olympiádu, kde hodláme reprezentovat nejen město Velké Meziříčí, ale také Kraj Vysočina i Českou republiku. Na posledních závodech se nám povedlo zaběhnout náš osobní, rekordní čas a hodláme jej prodat právě na 16. Olympiádě.

Cesta byla bez problému, rakouské dálnice jsou perfektní, a tak cesta ubíhala rychle. Po sedmi hodinách jsme dojely na místo. Nyní nás čeká akreditace, ubytování, porady rozhodčích a vedoucích družstev. Všechna česká družstva se nacházejí ve stejné budově ubytování, a tak se navzájem můžeme podporovat.

V pondělí a úterý nás čekají tréninky na dráze č. 3, a tak i hlavní závody probíhají tamtéž. Máme možnost si osahat materiál a zkusit tak, jak nám sedí spojování sacího vedení, hadic a hlavně dráha na štafetě.

Příjezd našich fanoušků očekáváme ve čtvrtek a moc se na ně těšíme. Doufáme, že nám dodají potřebný adrenalin na nejlepší výkon, který hodláme zaběhnout.

Děkujeme všem sponzorům za možnost reprezentace a fanouškům za psychickou podporu. Možnost sledování průběžných výsledků na internetové televizi firetv.cz.

Autor: Michaela Bernatová


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla