Poběžte velkomeziříčský půlmaraton

7.6.2017, 20:02 // Rubrika: Bude se dít
Půlmaraton Velkého Meziříčí
Start závodníků v minulém roce | Foto: Matěj Měrtl

Již tuto sobotu 10. června proběhne ve Velkém Meziříčí letní běžecký závod na 21,1 km s klasickými půlmaratonovými pravidly – NKT půlmaraton.

Závod startuje na Náměstí, kde závodníci za fandění diváků oběhnou dva okruhy a poté vyběhnou dolní městskou bránou a podél řeky Oslavy přes areál NKT Cables poběží do Nesměřského údolí. „Trať je rovinatá, mírně zvlněná, běžci si vyzkouší jak povrch asfaltový, tak i zpěvněné polní či lesní cesty,“ píší pořadatelé.

Až dospělí běžci z náměstí odběhnou, začnou závody dětí všech věkových kategorií. Podle věku budou mít děti upravenou délku tratě, při které si budou moci změřit běžecké síly se svými vrstevníky. I na nezávodící děti Sportovní centrum Velké Meziříčí jakožto pořadatel půlmaratonu nezapomnělo. Na náměstí bude přichystán doprovodný program. Nebude chybět malování na obličej či jumping se zkušeným instruktorem.

Prezentace závodníků začíná od 12 hodin na náměstí před Jupiter Clubem. Ve 14 hodin bude půlmaraton hromadně odstartován. Pokud máte zájem závodně běžet a ještě nejste zaregistrováni, tak neváhejte a zaregistrujte se přímo zde on-line.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla