Minižáci z DDM opět na medailových pozicích na turnaji v Horce n. M.

24.3.2015, 17:21 // Rubrika: Sport

21. a 22. 3. jsme vyrazili na turnaj do Horky nad Moravou, kde se v sobotu konal turnaj přípravek za účasti bohužel jen čtyřech družstev. V neděli hráli minižáci, turnaje se účastnilo celkem šest týmů.

Přípravka: Na tento turnaj jsme odjížděli bez dvou hráčů základní sestavy, ale na naší hře to nebylo až tak znát. Kluci měli po celý turnaj výborný pohyb, vycházela nám kombinace, jen jsme mohli zlepšit založení rychlého protiútoku. Všechny utkání jsme přesvědčivě vyhráli a slavili první místo na turnaji. Talentem družstva byl vyhlášen Radim Hlaváč. Celkové skóre 71:32

Výsledky:

Velké Meziříčí Zora Olomouc 26:9
Velké Meziříčí STM Olomouc 14:10
Velké Meziříčí Horka nad Moravou 31:13

Sestava a branky: Jakub Uchytil (20), Hlaváč Radim (17), Martin Dobejval (16), František Hlaváč (15), Jaroslav Pavlíček (1), Adam Požár (1), Marek Uchytil (1)

Minižáci: Kluci odehráli celkem pět zápasů, prohráli jsme pouze jednou a to bylo hned na začátku turnaje, kde si naši hráči ještě zvykali na rozměr hřiště a velikost brankoviště. Na tomto turnaji bylo také pravidlo, že když jeden tým vede o víc jak pět branek, musí stáhnout jednoho hráče ze hřiště a hrát v oslabení. Toto pravidlo platilo pro náš celek ve všech ostatních zápasech. V bráně podával velmi dobré výkony Lukáš Deraha, který byl vyhlášen talentem družstva. V útoku řádilo duo Tadeáš Bíbr a Lukáš Dobrovolný. S výkony všech kluků jsme spokojeni. Celkové skóre 95:65

Výsledky:

Velké Meziříčí Zlín 12:16
Velké Meziříčí Zora Olomouc 20:14
Velké Meziříčí Horka n. Moravou 20:14
Velké Meziříčí Litovel B 26:8
Velké Meziříčí Litovel A 17:13

Sestava a branky: Lukáš Deraha (3) – Tadeáš Bíbr (41), Lukáš Dobrovolný (34), Jakub Russ (9), Jakub Mach (5), Martin Chalupa (2), Pavel Kotouček (1)

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková, Pavol Živčic, Jiří Kaštan

Autor: Petr Kaštan
Foto: Vlaďka Horáková
Publikoval: Matěj Měrtl

Štítky:


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla