Tradiční charitativní koncert Muzikanti dětem již tuto sobotu!

24.5.2017, 21:25 // Rubrika: Bude se dít
Muzikanti dětem
Foto: Matěj Měrtl

Již tuto sobotu 27. května proběhne na velkomeziříčském náměstí tradiční charitativní koncert Muzikanti dětem, který nabídne našlapaný program.

Těšit se můžete na vystoupení skupiny Vhůru a níž, The Suspenzor, Dextreat či místní mladé kapely MySami. Velkým lákadlem letošního ročníku je určitě známá skupina Poetika a legendární kapela Laura a její tygři, která už na hudební scéně působí více než 28 let, tedy již od roku 1985.

I letos budou Muzikanti dětem opět pomáhat. Výtěžek z celé akce bude věnován organizaci, která se věnuje práci se zdravotně, pohybově nebo jinak tělesně či mentálně postiženými dětmi a mládeži. Volba tedy letos padla na „Alitteru, ústav jiného vzdělávání“ neboli „Slepíše“.

„Stalo se již tradicí, že všichni návštěvníci této akce mohou přispět do kasiček, nebo zakoupit drobné propagační předměty. Také stánky s občerstvením odevzdají část svého výtěžku. Součet všech takto vybraných příspěvků se potom objeví jako částka na 2. šeku, který bude předán na závěr koncertu,“ píšou pořadatelé.

Časový harmonogram

14:00 ORCHESTR ZUŠ, PĚVECKÝ SBOR ANDANTE
15:00 MYSAMI
16:00 VZHŮRU A NÍŽ
17:00 THE SUSPENZORS
17:45 1. šek
18:00 POETIKA
19:00 DEXTREAT
20:30 LAURA A JEJÍ TYGŘI
21:15 2. šek
21:30 LAURA A JEJÍ TYGŘI

Změna programu vyhrazena!

Nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM bude také na místě! A budeme určitě nepřehlédnutelní! Stavte se za námi pro kalendářík a něco sladkého. Udělejte si s námi fotku, ke které pak nezapomeňte přidat hastag #zaostrenovm 😉

Kdo nedorazí na náměstí, sledujte Zaostřeno VM na Facebooku – budou LIVE PŘENOSY.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla