Dorostenci v souboji o pátou příčku uspěli

Ilustrační foto: Pixabay

Sobota 22. dubna 2017
2. liga mladší dorost Morava Jih – 15. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Újezd u Brna 45:36 (23:15)

Mladší dorostence po kvalitním turnaji v Praze čekal souboj o pátou příčku s Újezdem u Brna.

První branky padly až ve třetí minutě, kdy obě družstva nevyužila několik brankových příležitostí. Naše družstvo lépe kombinovalo a vytvořili jsme si šestibrankový náskok. Kluci se snažili hrát rychle dopředu a ve 26. minutě svítilo na ukazateli skóre 21:11. V závěru poločasu Újezd korigoval na 23:15. V druhé půli obě družstva spíše útočila, než bránila a naši hráči Újezd přestříleli v poměru 45:36. Výborný výkon v brance podal Roman Juhoš, který mimo jiné zlikvidoval všech pět 7m hodů soupeře.

I když předvedený výkon byl pod naše možnosti, souboj o pátou příčku dorostenci zvládli. Za dva týdny čeká dorostence poslední utkání sezóny proti lídrovi soutěže z Telnice.

7m-hody 0:5/0 vyloučení: 3:2

Sled branek: 4:1, 12:6, 18:9, 22:12, 23:15, 32:18, 37:29, 40:33, 45:36

Sestava a branky: Roman Juhoš, Tomáš Krčál – Dominik Buchta (11), Vojtěch Svoboda (8), Štěpán Fiala (7), Petr Kavka (5), Kamil Babáček (5), Alex Cerkal (4), Jan Hnízdil (4), Alex Kuřátko (1), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo, TJ Sokol Velké Meziříčí