Na dálnici D1 se stala nehoda dvou nákladních vozidel. Tvořily se dlouhé kolony

14.4.2017, 10:58 // Rubrika: Krimi
Ilustrační foto: Pixabay

Kolem půl deváté dopoledne přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, ke které došlo na 164,4 kilometru dálnice D1 ve směru na Brno.

Podle současných informací se jedná o nehodu dvou nákladních vozidel, a ke zranění osob při ní nedošlo. Dálnice je ve směru na Brno zcela neprůjezdná. Policisté na místě provádějí šetření a odklánějí dopravu. Objízdná trasa sjezd z dálnice na EXITU 162 přes Velkou Bíteš, nájezd na dálnici EXIT 168 Domašov. V důsledku dopravní nehody došlo k omezení provozu i ve směru na Prahu, kde je průjezdný pouze jeden jízdní pruh dálnice. Na odstranění havarovaných vozidel a zprůjezdnění dálnice se intenzivně pracuje.

V současné době se v souvislosti s dopravní nehodou na dálnici D1 ve směru na Brno utvořila kolona vozidel dlouhá jedenáct kilometrů. Úsek dálnice ve směru na Prahu bude pravděpodobně do doby odstranění vozidel a následků nehody průjezdný pouze jedním jízdním pruhem.

AKTUALIZACE 10:59 / Podle aktuálních informací je provoz na dálnici v místě dopravní nehody ve směru na Brno částečně obnoven, průjezdný jedním jízdním pruhem. Kolona vozidel ve směru na Brno je dle současných informací dlouhá třináct kilometrů.

AKTUALIZACE 11:06 / Z důvodu komplikací úsek nehody směr Brno opět uzavřen. Předpokládaná doba uzavírky dvě až tři hodiny. Použití stanovené objízdné trasy.

AKTUALIZACE 13:29 / Dálnice D1 je v úseku dopravní nehody již průjezdná v obou směrech. Havarovaná vozidla jsou v současné době již odstraněna. Kolona vozidel je podle aktuální informace na 154. kilometru dálnice ve směru na Brno, a postupně se začíná rozjíždět.


Místo dopravní nehody

Autor: Stanislava Miláčková, PČR


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla