Kam vyrazit o velikonočních svátcích

13.4.2017, 17:24 // Rubrika: Bude se dít
Foto: Matěj Měrtl

Máme tady velikonoční svátky a také prodloužený víkend. Co se kde děje a na jakou akci vyrazit? Zaostřeno VM Vám přináší tipy.

Začneme Velkým pátkem. V tento den dorazí do Velkého Meziříčí s akustickým koncertem skupina Wohnout. Koncert začíná v 19 hodin předkapelou PayaNoia ve velkém sále Jupiter clubu. Lístky budou s velkou pravděpodobností k zakoupení i na místě za 330 Kč. Více informací naleznete zde.

Večer pak můžete vyrazit na Evolution Rave v Music clubu Panorama. Za mixem bude Matt Raiden, SIGGI, W O J C 3 X a DJ Matty. Více podrobností najdete zde.

Na Bílou sobotu se podle tradic má péct mazance, beránci a také chléb. Chlapci v tento den začínají plést svou pomlázku z vrbových proutků a děvčata začínají zdobit velikonoční vajíčka. Pokud na tohle všechno nemáte vůbec náladu nebo už máte všechno přichystané, můžete vyrazit na premiéru filmu Rychle a zběsile 8, který má aktuálně na ČSFD hodnocení 79 %. Více informací o promítání naleznete zde.

Boží hod velikonoční začneme hned sportovně. V 10.15 hod. začíná na fotbalovém stadionu utkání, kde se proti sobě postaví FC Velké Meziříčí a FC Odra Petřkovice (více podrobností naleznete zde). V podvečer pak můžeme opět vyrazit do kina na českou komedii Špunti na vodě. Více informací o promítání naleznete zde.

Během velikonočního pondělí můžete zavítat na zámek ve Žďáře nad Sázavou. Od 10 do 17 hodin je zde přichystána pro děti zábavná hra – hledání velikonočních vajíček v areálu zámku s odměnou na konci. Tato hraje je velmi rozšířená a oblíbená v anglosaských zemích. Vstupné je 50 Kč/dítě. Pokud chcete spíše vyrazit za sportem, v 17 hodin začíná v házenkářské hale turnaj mužů druhé ligy (více podrobností zde).

Přeji Vám hezké velikonoční svátky!

Pokud pořádáte akci nebo víte o nějaké zajímavé akci, která proběhne ve Velkém Meziříčí, můžete ji zdarma vložit do kalendáře akcí pomocí tohoto jednoduchého formuláře.

Autor: Matěj Měrtl
Štítky:


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla