Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Sobota 8. dubna 2017
2. liga muži Morava – jih – 19. kolo
SHC Maloměřice – TJ Sokol Velké Meziříčí 32:22 (18:9)

Na utkání do Maloměřic, které bojují o čelo tabulky, jsme odjížděli v plné sestavě a chtěli jsme favorita obrat o body.

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně. Nekoncentrovaný výkon od úvodních minut znamenal vedení domácích 4:1. Změnili jsme rozestavení a snížili jsme na 7:5. Velmi dobře hrající domácí, nás dobře pokrývali při našich útočných snahách a chodili do rychlých brejků. Náš ospalý výkon znamenal jednoznačné vedení Maloměřic v poločase 18:9. V druhé půli se již hrála vyrovnaná partie, ale domácí si hlídali vybudovaný náskok. Když jsme snížili na rozdíl šesti branek, přišla dvě oslabení, a domácí si vedení pohlídali. Náš výkon nebyl tentokrát kolektivní a zaslouženě jsme podlehli Brňanům 32:22.

Hráči přistoupili k utkání, že to půjde samo, taktika se nám také nepovedla a ve všech činnostech nás soupeř předčil.

Po týdenní pauze sehrajeme doma utkání proti Napajedlům, což bude přímý souboj o sedmou příčku v tabulce.

7m hody 1/1:3/3, vyloučení 3:6

Sled branek: 4:1, 7:5, 10:6, 14:7, 18:9, 22:14, 26:17, 32:22

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Vítězslav Večeřa (6/3), Martin Janíček (5), Roman Matušík (3), Filip Svoboda (2), Jiří Kaštan (2), Pavol Živčic (2), Miloš Necid (1), Jan Lečbych (1), Jakub Bezděk, Ladislav Šidlo, Martin Fiala, David Kubiš, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Michael Bezděk.