Uzavírka dálnice D1 se oproti původnímu plánu o hodinu protáhla

9.4.2017, 17:20 // Rubrika: Zprávy
Ilustrační foto: Pixabay

Uzavírka dálnice D1 v úseku 20 mezi exitem Velké Meziříčí – východ a Lhotka se oproti původnímu plánu o hodinu protáhla. Provoz na Brno byl obnoven v 10.00 hodin a zhruba pět minut poté byl obnoven provoz také na Prahu.

Po celou noc a dnešní ráno na provoz na dálnici a na objízdných trasách dohlíželi policisté. V dohledu pokračují až do dnešních odpoledních hodin. Vzhledem k tomu, že byl včera večer na dálnici D1 silnější provoz, policisté museli až do 23.00 hodin řídit provoz na všech důležitých křižovatkách na objízdných trasách, aby se podařilo zajistit plynulost provozu a zejména průjezdnost křižovatek. Poté situaci na dálnici  objízdných trasách policisté monitorovali.

Stejná situace nastala dnes ráno, kdy se opět zvýšila hustota provozu na dálnici a bylo nutné na objízdných trasách provoz řídit.

Po celou dobu uzavírky dálnice nedošlo k žádným mimořádným událostem, pouze dnes ráno se na objízdné trase stala jedna dopravní nehoda – řidič osobního vozidla nedobrzdil v koloně a zezadu narazil do vozidla, které stálo před ním. Nehoda se obešla bez zranění, vozidla byla pojízdná a řidiči si věc nehody vyřešili sepsáním euroformuláře. Provoz na objízdné trase tato nehoda nijak výrazně neovlivnila.

Autor: mjr. JUDr. Dana Čírtková, PČR
Štítky:


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla