Kam vyrazit o víkendu

7.4.2017, 17:59 // Rubrika: Bude se dít
Velké Meziříčí
Foto: Matěj Měrtl

Říkáte si kam vyrazit o tomto víkendu? Zaostřeno VM Vám přináší přehled těch nejzajímavějších akcí, které proběhnou během tohoto víkendu.

V sobotu můžeme vyrazit na velikonoční jarmark v křižanovské sokolovně. „Přijďte zažít Velikonoce a jaro na vlastní kůži. Nechte se inspirovat velikonočními pokrmy, stolováním, tradicemi a krásou jara,“ zvou pořadatelé. Více informací o této akci zde.

Pokud rádi koštujete, určitě Vás zaujme již 13. ročník tradičního koštu pálenek. K ochutnání bude celkem 190 vzorků z celé České republiky. Mezi vzorky budou slivovice, jablkovice, hruškovice, vínovice, blumy/rynglovice, třešně/višňovice, černý bez, meruňkovice, mirabelkovice, ostatní ovoce a likéry. Košt začíná v 15 hodin v sále „hasičky“ ve Velkém Meziříčí. Více informací naleznete zde.

Během sobotního večera můžeme vyrazit také za kulturou. Od 19 hodin začíná ve velkém sále v Jupiter clubu koncert kapely Čechomor. Ti navštíví Velké Meziříčí v rámci Kooperativa tour (více zde).

V neděli můžete se svými dětmi vyrazit na dětský karneval v Osové Bítýšce. Karneval proběhne ve sportovní hale a začíná ve 14 hodin (více podrobností zde).

Pokud si v neděli chcete spíše odpočinout, v kině se bude promítat nová animovaná pohádka Šmoulové: Zapomenutá vesnice (více zde) či film Volání netvora: Příběh života (více zde).

Více akcí naleznete v kalendáři akcí. Pokud i vy pořádáte nebo víte o zajímavé akci, můžete ji zdarma přidat do kalendáře akcí pomocí tohoto krátkého formuláře.

Autor: Matěj Měrtl
Štítky:


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla