Mistrovství České republiky ve Skicrossu se také zúčastnili zástupci Velkého Meziříčí

5.4.2017, 20:24 // Rubrika: Sport
Foto: Ski Club VM

Finálových závodů Českého Poháru a zároveň MČR ve skicrossu se zúčastnili také zástupci Ski Clubu Velké Meziříčí ve složení: Kateřina Neumanová, Hana Krčálová, Dana Harvey a Ondřej Fischer. Ve čtvrtek a pátek 23. – 24. 3. se jel poslední závod v Rejdicích.

První den se nejlépe dařilo Hance Krčálové, která si dojela pro 3. místo ve starších žákyních. Vyzdvihnout musíme i Ondru Fischera, který se v početném poli probojoval do malého finále a obsadil celkově 6. místo. Z druhého dne a zároveň Mistrovství ČR jsme si přivezli 3 medaile. V kategorii mladších žákyň zlatá medaile pro Danu Harvey, st. žákyně stříbrná pro Hanu Krčálovou a v juniorkách stříbrná pro Kateřinu Neumanovou. Katka se tímto umístěním zároveň nominovala na Mistrovství světa juniorů, kde ji bohužel nakonec nebylo umožněno startovat z důvodu nízkého věku. Ondra Fisher opět ve velmi početném startovním poli dojel po krásném souboji na 6. místě.

V celkovém pořadí Českého poháru jsme získali opět první místo a to zásluhou Dany Harvey v kategorii mladších žákyň a druhé místo zásluhou Kateřiny Neumanové v kategorii juniorek.

Autor: Ivo Doležal, Ski club VM


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla