Na dálnici D1 se stala vážná dopravní nehoda. Dálnice byla několik hodin neprůjezdná

4.4.2017, 15:55 // Rubrika: Krimi
Ilustrační foto: Pixabay

AKTUALIZOVÁNO! Dnes krátce po půl druhé přijala Policie ČR oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na 125. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu.

„Dodávkové vozidlo Mercedes Benz s moldavskou mezinárodní registrační značkou ze zatím nezjištěných příčin narazilo do kamionu, který stál na dálnici D1 na konci vzniklé kolony. V dodávkovém vozidle cestovalo devět osob, všechny byly zraněny – čtyři těžce a pět lehce. Na místě nehody zasahovaly tři vrtulníky,“ sdělila mluvčí policie Dana Čírtková.


Místo nehody

Dálnice byla během odpoledne ve směru na Prahu několik hodin zcela neprůjezdná. „Policisté provádějí odklon z dálnice D1 na 134. kilometru na exitu Měřín. Vozidla budou na dálnici najíždět zpět na 112. kilometru exit Jihlava. Řidiče vyzýváme k opatrnosti,“ dodala mluvčí Dana Čírtková.

V půl páté byl v místě provoz obnoven v levém jízdním pruhu a v 17.00 hodin byl provoz v místě plně obnoven. Vyšetřování dopravní nehody si na místě převzali jihlavští kriminalisté. Na místo dopravní nehody byl přizván soudní znalec z oboru dopravy.

Autor: mjr. JUDr. Dana Čírtková, PCŘ a Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla