Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Sobota 1. dubna 2017
2. liga muži Morava – jih – 18. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – Házená Tišnov 43:27 (19:17)

V 18. kole jsme přivítali na naší palubovce tým z Tišnova. První půle byla vyrovnaná a do 12. minuty bylo skóre nerozhodné. Poté naše družstvo získávalo navrch a vypracovali jsme si pěti brankové vedení. V závěru poločasu jsme chybovali a dovolili soupeři korigovat na 19:17. V první půli nás trápila koncovka ve vyložených šancích a především obrana, která byla velmi statická.

V druhém dějství jsme zlepšili obranu. Miloš Necid spolehlivě pokryl nejlepšího střelce hostů Válka a soupeři jsme nedali šanci. Střelecký koncert předvedl na pivotovi Honza Lečbych a ze spojek se střelecky dařilo Víťovi Večeřovi. Skóre na ukazateli se zastavilo na čísle 43:27.

V příštím kole zajíždí náš celek do Brna Maloměřic.

7m hody 1/1:1/0, vyloučení 2:0

Sled branek: 2:3, 8:7, 13:10, 18:13, 19:17, 26:19, 34:23, 40:25, 43:27

Sestava: Ondřej Poul, Libor Kotík, Vojtěch Drápela – Jan Lečbych (12), Vítězslav Večeřa (11/1), Martin Janíček (4), Pavol Živčic (4), Roman Matušík (3), Jiří Kaštan (3), Ladislav Šidlo (3), Martin Fiala (2), Miloš Necid (1), David Kubiš, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo, TJ Sokol Velké Meziříčí