Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Sobota 25. března 2017
2. liga muži Morava – jih – 17. kolo
Sk Kuřim – TJ Sokol Velké Meziříčí 27:32 (13:19)

V 17. kole zvládlo družstvo mužů utkání, u souseda v tabulce, v Kuřimi a připsalo si důležité dva body.

První branku vstřelili sice domácí, pak už šlo do vedení naše družstvo. Kuřim pak několikrát srovnala brankový stav, ale od 15. minuty jsme si začali budovat náskok (6:8, 7:11). Naše spojky, Večeřa -Bezděk – Matušík, se poměrně snadno dostávaly přes obranu soupeře a do poločasu jsme si vybudovali náskok 13:19.

Po změně stran se hra vyrovnala, naše družstvo si ale drželo minimálně čtyřbrankový náskok. Když už se Kuřim za stavu 25:29 nadechovala k tlaku, dal důležité branky z křídla Martin Fiala a nepřipustili jsme žádné drama. Týmový výkon od všech hráčů a výborný výkon brankáře Ondřeje Poula přinesly důležité dva body.

V příštím utkání nás čeká v sobotu 1. dubna v 17h celek z Tišnova.

7m hody 3/2:1/1, vyloučení 3:1

Sled branek: 2:3, 5:8, 7:11, 11:15, 13:19, 16:22, 22:28, 25:29, 27:32

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Vítězslav Večeřa (6/1), Roman Matušík (5), Jakub Bezděk (5), Jan Lečbych (4), Jiří Kaštan (4), Martin Janíček (3), Martin Fiala (3), Pavol Živčic (2), Miloš Necid, David Kubiš, Filip Svoboda, trenér Michael Bezděk, vedoucí družstva Roman Matušík.