Velké Meziříčí se již o tomto víkendu stane centrem celostátního skautského dění

21.3.2017, 15:56 // Rubrika: Bude se dít
Ilustrační foto: Petra Černá, Skauti ČR

O prvním jarním víkendu (24. – 26. 3. 2017) se bude v našem městě konat XV. valný sněm Junáka – českého skauta, na který se sjede více než 600 skautských vedoucích skautek a skautů z celé České republiky. Zasedat budou v kulturním centru Jupiter Club a naši velkomeziříčští skauti si pro ně kromě hlavního programu připravili i pestrý doprovodný program.

Kromě hostů z řad skautské organizace jsou pozvaní také ministryně školství, mládeže a tělovýchovy p. Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D., hejtman Kraje Vysočina p. MUDr. Jiří Běhounek, starosta města Velké Meziříčí p. Ing. Radovan Necid či senátor a bývalý starosta Velkého Meziříčí p. Ing. František Bradáč.

Vzhledem k výjimečnosti této události mysleli skauti i na Vás, širokou veřejnost, a srdečně Vás tímto zvou na doprovodný program, který se bude konat na náměstí. Nebudou chybět různé hry a soutěže, lanová dráha či možnost opéct si špekáček. (Program doprovodného programu, naleznete v kalendáři akcí).

Pro velkomeziříčské středisko skautů a skautek je pořádání XV. valného sněmu historicky významnou událostí a budeme moc rádi, pokud nás podpoříte a přijdete se za námi na náměstí podívat.

A nebojte se, žádné nebezpečně vypadající rekvizity od nás již nečekejte! Kromě částečně uzavřeného náměstí, jehož provoz bude řídit městská policie, Vás od nás o tomto víkendu čekají jen samé příjemné věci. Tak určitě přijďte!

S pozdravem skauti a skautky z Velkého Meziříčí

Autor: Skauti Velké Meziříčí
Ilustrační foto: Petra Černá, Skauti ČR

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla