Dorostenky z Veselí body nepřivezly

12.3.2017, 14:52 // Rubrika: Sport
Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Čtvrtek 9. března
1. liga starší dorostenky
SHK Veselí nad Moravou – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:27 (21:8)

Do předehrávky víkendového kola zajížděl náš celek díky různým okolnostem s hodně úzkým hráčským kádrem, ale s ambicemi na možný bodový zisk. Ty vzaly za své již během úvodní čtvrthodiny. Do utkání jsme vstoupili s obrovskou herní a zejména střeleckou naivitou a nebývalým individualismem, což oproti kolektivnímu pojetí domácích nemělo pražádnou šanci pomýšlet na úspěch. Nepřesnosti v útočné fázi trestaly Veselanky rychlými brejky, na které jsme nedokázali nijak reagovat. Do poločasu jsme působili jako nesourodá směska a tak bylo „vymalováno“. Po změně stran se podařilo přeci jen naše hráčky zorganizovat, postupem času v brance přidala řadu úspěšných zákroků Veronika Blažková. Finálními přihrávkami zásobovala ostatní spoluhráčky Kateřina Závišková, střelecky úspěšný den měla i naše nejmladší Markéta Pospíšilová, a tak se postupně podařilo snížit až na „normální ???“ stav.

Po čtrnáctidenní pauze změříme na domácím hřišti netradičně v nedělním dopoledni síly s hráčkami Otrokovic a chceme-li bodovat, bude nutno přidat v tréninkové píli a zejména přistoupit k souboji daleko zodpovědněji.

7-m hody 5/4:5/4, vyloučení 4:2.

Sled branek: 8:0,9:2,10:4,12:6,20:6,20:8,23:8,23:11,26:13,28:16,31:17,32:23,34:26.

Hrály: Blažková Veronika, Šabacká Jarmila Šiplová Petra – Závišková Kateřina (7/4), Pospíšilová Markéta(7), Krejčíková Bára(4), Patočková Hana(3), Fraňková Simona(3), Cahová Kristýna (2), Špinarová Veronika(1). Trenéři ing. Záviška Vincenc, Jančík Jiří.

Autor: Vincenc Záviška, TJ Sokol Velké Meziříčí
Ilustrační foto: archiv TJ Sokol Velké Meziříčí
Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla