Staňte se sympaťákem Vysočiny 2017

9.3.2017, 15:00 // Rubrika: Bude se dít
Foto: Matěj Měrtl

Dne 26. května se ve Velkém Meziříčí uskuteční již 2. ročník soutěže Sympaťák Vysočiny 2017, kterou připravila produkční a umělecká agentura Victoria Agency.

Projekt vznikl nejen jako myšlenka zapojit do kulturně-společenského dění chlapce a muže z celé Vysočiny, ale současně jako podpora charitativního projektu s názvem „Smích do nemocnic“. Koho by tento velice zajímavý projekt pro nemocné děti a seniory zajímal, najde veškeré informace na stránkách Victoria Agency.

Všichni sympaťáci z regionu mají jedinečnou šanci přihlásit se do Sympaťáka 2017 prostřednictvím našich webových stránek v-agency.cz. Tímto bychom chtěli samozřejmě podpořit sympaťáky z Velkého Meziříčí neboť v loňském ročníku obhájil krásné třetí místo právě Sympaťák z tohoto města. Přihlášky můžete on-line vyplňovat na stránkách v-agency, kde naleznete i veškeré podrobné informace o soutěži samotné i o dalších projektech.

V předešlém ročníku soutěže si naši soutěžící i diváci zažili spoustu legrace a krásné podívané jak na samotné muže, tak i na krásné dívky, které byly ozdobou tohoto večera a doplnily program o netradiční fashion show.

V letošním roce se můžete těšit na atraktivní program, který diváky určitě pobaví včetně volných disciplín jednotlivých soutěžících, krásné módní přehlídky modelingové agentury Victoria Agency, muzikálové a taneční company Praha, baby show a mnoho a mnoho dalšího.

ZaostřenoVM.com - mediální partner akce

Autor: Victoria Agency
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla