Florbalisti z DDM na turnaji Ligy „domečků“

11.3.2015, 16:39 // Rubrika: Sport

V sobotu 21. 2. 2015 vyrazili florbalisti z místního Domu dětí a mládeže na turnaj do Polné. Této soutěže se ještě účastní domácí DDM Polná a DDM Nové Město na Moravě. Hrálo se ve dvou kategoriích:  1. – 3. třída a 4. – 6. třída.

1. – 3. třída

Naši nejmenší florbalisti vstoupili do turnaje výborně, v prvním utkání jsme se střetli s týmem z Nového Města n. M., od začátku jsme se ujali vedení a na konci jsme slavili vítězství 6:0.

Proti domácímu celku jsme ve střeleckých hodech pokračovali, vyhráli jsme 7:1 a ujali jsme se vedení v tabulce.

Sestava a branky:  Michal Kučera (8), Štěpán Holub (5), Vladimír Komínek, Pavel Kudláček, Vít Vaněk, Michal Kraus, Pavel Kosour

4. – 6. třída

První utkání proti DDM Nové Město n. M. jsme vyloženě prospali. Nevycházela nám kombinace a po zásluze jsme prohráli 1:5. V druhém utkání proti Polné se náš výkon viditelně zlepšil a s chutí jsme si zastříleli. Konečný výsledek byl 8:1. V průběžné tabulce jsme tak na druhém místě.

Sestava a branky: Dušan Kutil (5), Martin Chalupa (2), Denis Hotárek (1), Daniel Tůma (1), Rudolf Horák, Daniel Bednář, Petr Kutlvašr, Daniel Petrucha, Dominik Rous, Jakub Mach

Trenér: Petr Kaštan

Všichni kluci za předvedené výkony zaslouží pochvalu. Další turnaj se odehraje v dubnu v Novém Městě na Moravě.

Autor: Petr Kaštan – Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí
Foto: Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí
Publikoval: Matěj Měrtl


Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla