Dálnice D1 bude v noci ze soboty na neděli ve směru na Brno uzavřena

24.2.2017, 17:52 // Rubrika: Zprávy
Ilustrační foto: Pixabay

Zítra a v neděli musí počítat řidiči projíždějící po dálnici D1 s dopravním omezením, které souvisí se zahájením letošních prací na modernizaci dálnice D1. Dopravní omezení se bude týkat úseku 22 mezi 162. kilometrem a 168. kilometrem.

Dopravní omezení na dálnici D1 začne v sobotu 25. února ráno v 8.00 hodin, kdy budou uzavřeny levé jízdní pruhy v obou jízdních pásech, a to v místě pilíře nadjezdu, který je umístěn ve středním dělícím pásu. Toto dopravní omezení by mělo trvat až do sobotních 22.00 hodin.

Úplná uzavírka pravého jízdního pásu – tedy jízdního pásu ve směru na Brno – bude v úseku mezi 162. kilometrem a 168. kilometrem probíhat od soboty 25. února od 22.00 hodin až do neděle 26. února 6.00 hodin. Veškerá vozidla směřující na Brno budou jezdit po celou dobu této uzavírky po vyznačené objízdné trase. Policisté budou odklánět provoz z dálnice D1 ve směru na Brno na exitu 162 Velká Bíteš, kde budou vozidla pokračovat po silnici I/37 přes Velkou Bíteš a dále po silnici II/602, kdy na dálnici najedou zpět na exitu 168 Devět Křížů.

Na bezpečnost a plynulost provozu, stejně jako na zajištění odklonu dopravy z dálnice na objízdné trasy, budou dohlížet policejní hlídky z Dálničního oddělení Velký Beranov. Policisté budou také přítomni po dobu uzavírky dálnice na důležitých křižovatkách na objízdných trasách pro případ, že by bylo zapotřebí regulovat zde provoz. V souvislosti s uzavírkou dálnice D1 apelujeme na řidiče, aby dbali pokynů policistů, aby se řídili dopravním značením a po objízdných trasách jezdili opatrně a chovali se ohleduplně, aby nedošlo k žádným mimořádným událostem nebo dopravním nehodám.

Autor: mjr. JUDr. Dana Čírtková, PČR
Ilustrační foto: Pixabay

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla