Test dvaatřicetilé řidičky byl pozitivní na amfetamin

21.2.2017, 11:57 // Rubrika: Krimi
Ilustrační foto: Pixabay

Policisté z dopravního inspektorátu ve Žďáře nad Sázavou v pondělí 20. února kolem desáté hodiny dopoledne zastavili na silnici druhé třídy v obci Netín osobní automobil Volkswagen.

Při kontrole policisté zjistili, že řidičkou vozidla je dvaatřicetiletá žena ze Žďárska. Součástí silniční kontroly bylo i odborné měření na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, které policisté provedli. Dechová zkouška ukázala negativní výsledek. Opačně tomu však bylo u orientačního testu na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami. Test vykázal pozitivní výsledek na látku amfetamin. Lékařskému vyšetření spojené s odběrem krve se žena odmítla podrobit, čímž se dopustila přestupku. Policisté řidičce na místě zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Případem se bude dále zabývat příslušný správní orgán.

Autor: por. Mgr. Stanislava Miláčková, PČR
Ilustrační foto: Pixabay

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla