Ilustrační foto: TJ Sokol Velké Meziříčí

Sobota 18. února 2017
2. liga mladší dorost Morava Jih – 9. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Nové Bránice 31:19 (19:7)

Mladší dorostenci zahájili jarní část přípravy vítězstvím nad Novými Bránicemi. Od začátku jsme diktovali tempo hry a za stavu 5:1 nebylo o vítězi pochyb. Do poločasu si dorostenci vypracovali vedení 19:7. Druhá půle se nesla v tréninkovém tempu, kdy si kluci mohli vyzkoušet různé herní varianty. Škoda jen, že jsme nebyli úspěšnější v zakončení, to by nás mohlo v příštích utkáních mrzet.

Sezóna na „ostro“ začne za dva týdny doma s Bohunicemi, kdy bychom chtěli navázat na výkony z přípravných turnajů a přehrát soupeře, kteří jsou v tabulce výše postaveni.

7m-hody 0:3/3 vyloučení: 1:1, diváků 87

Sled branek: 4:0, 8:2, 19:7, 26:12, 31:19

Sestava a branky: Roman Juhoš – Kamil Babáček (9), Štěpán Fiala (9), Dominik Buchta (5), Vojtěch Svoboda (5), Dominik Šroler (2), Jan Hnízdil (1), Jakub Benda, Alex Cerkal, Aleš Marek, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo, TJ Sokol Velké Meziříčí
Ilustrační foto: archiv TJ Sokol Velké Meziříčí