Letošní ročník Muzikantů dětem bude opět našlápnutý

17.2.2017, 23:23 // Rubrika: Bude se dít
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Jak se již v uplynulých deseti letech stalo zvykem, tak i letošní poslední květnová sobota bude na velkomeziříčském náměstí ve znamení charitativního koncertu Muzikanti dětem.

Pořadatelé již finišují s programem, který opět přinese bohatou nabídku různých hudebních směrů. Jako ochutnávku můžeme uvést Poetiku, hudební skupinu z Vysočiny, která tvoří novou vlnu českého pop rapu a její členové pocházejí z okolí Velkého Meziříčí. Dalšími místními účinkujícími je skupina MySami, The Suspenzors a Orchestr ZUŠ.

V závěru programu vystoupí legendární kapela LAURA a její tygři, kterou založil na koci roku 1985 Karel Šůcha. Její fenomenální nástup a více než 28 letá koncertní historie mluví sama za sebe, a jistě vystoupení této skupiny bude velkým tahákem charitativního koncertu.

Samozřejmě i v roce letošním bude výtěžek celé akce věnován organizaci, která se věnuje práci se zdravotně, pohybově nebo jinak tělesně či mentálně postiženými dětmi a mládeží. Volba padla na „Alitteru, ústav jiného vzdělávání“ neboli „Slepíše“.

Stalo se již tradicí, že všichni návštěvníci této akce mohou přispět do kasiček, nebo zakoupit drobné propagační předměty. Také stánky s občerstvením odevzdají část svého výtěžku. Součet všech takto vybraných příspěvků se potom objeví jako částka na 2. šeku, který bude předán na závěr koncertu.

Kdy? sobota 27. května 2017
Kde? Náměstí ve Velkém Meziříčí

Autor: Muzikanti dětem
Ilustrační foto: Matěj Měrtl

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla