První den podáno 704 žádostí o kotlíkové dotace

15.2.2017, 21:02 // Rubrika: Zprávy
Foto: Facebook Kraje Vysočina

Během včerejšího dne bylo přijato Krajem Vysočina fyzicky i elektronicky přesně 704 žádostí o kotlíkové dotace.

Polovina z nich přišla na úřad elektronicky. V následujících týdnech čeká tým administrátorů zpracování došlých žádostí. V současné době je pravděpodobné, že na dotaci dosáhne přibližně 200 – 220 úspěšných žadatelů.

„V první řadě nás teď čeká kontrola každé žádosti, ověření správnosti podání, elektronických podpisů včetně příloh a především vyloučení duplicity podání žádostí nebo opakovaného odeslání. Ti, na které se v rámci této dodatečné výzvy nedostanou dotace, budou mít pravděpodobně šanci požádat opět na konci letošního roku. Ministerstvo životního prostředí se nechalo slyšet, že připravuje další balík peněz. V tuto chvíli neznáme podmínky, za kterých je krajům a žadatelům nabídne, ale deklaruji, že Kraj Vysočina se administraci dalšího balíku peněz na kotlíky nebrání a je připraven poskytnout maximální podporu žadatelům o kotlíkové dotace v našem kraji,“ říká náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Pavel Pacal.

Autor: tisková zpráva Kraje Vysočina
Foto: Facebook Kraje Vysočina

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla