Řídil vozidlo i přes zákaz. Skončilo to nehodou

26.1.2017, 08:53 // Rubrika: Krimi
Ilustrační foto: Pixabay

V úterý 24. ledna před jednou hodinou odpoledne došlo na silnici druhé třídy číslo 360 v katastru obce Trnava k dopravní nehodě osobního automobilu BMW, jehož řidič jel s vozidlem ve směru jízdy od obce Rudíkov k obci Trnava, kde na přímém úseku vyjel mimo komunikaci, kde poškodil svislé dopravní značení a dále vyjel na pole, kde se vozidlo přetočilo na střechu.

Po příjezdu policistů se řidič motorového vozidla na místě již nenacházel. Prostřednictvím policistů z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí bylo ve věci provedeno šetření v místě bydliště majitele vozidla, kde byl jako možný podezřelý řidič ustanoven třiatřicetiletý muž, který se policistům k řízení uvedeného vozidla přiznal. Dále policisté zjistili, že řidič má pravomocným rozhodnutím městského úřadu vysloven zákaz činnosti spočívající v řízení všech motorových vozidel, a to až do listopadu letošního roku. Z tohoto důvodu policisté zahájili úkony trestního řízení a celý případ nadále prověřují.

Při dopravní nehodě ke zranění osob nedošlo. Celková škoda byla předběžně odhadnuta na 45 tisíc korun, a to 40 tisíc korun na poškozeném automobilu a pět tisíc korun na poškozeném dopravním značení.

Autor: nprap. David Linhart, PČR
Ilustrační foto: Pixabay

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla