Atletickou sezonu zahájil krajský přebor

23.1.2017, 22:15 // Rubrika: Sport
Ilustrační foto: Pixabay

Atletickou sezonu jsme 21. ledna zahájili v atletické hale v Praze na Strahově halovým přeborem kraje Vysočina. Medaile se rozdělovaly v žákovských a dorosteneckých kategoriích a v tzv. kategoriích „open“ (junioři a dospělí společně).

V celkovém součtu jsme získali 20 medailí (10 zlatých, 3 stříbrné a 7 bronzových) a 12 finálových umístění do 6. místa.

Nejúspěšnějším naším atletem – co do počtu medailí – se stal Ivo Březka. Ze tří startů vytěžil 2 tituly krajského přeborníka a jedno 3. místo. Svá výkonnostní maxima předvedla většina našich atletů.

Co se týče aktuálního umístění v letošních halových republikových tabulkách, nejvýše je Sára Pavlidu (5. místo na 60 m a 13. místo na 150 m, mladší žákyně), Ladislav Urban (16. místo, trojskok muži), Ivo Březka (18. místo, 60 m překážek žáci), Věra Podrábská (19. místo, 800 m žákyně) a Petr Vokoun (20. místo, 800 m žáci).

Smolařem je Martin Veselý, do finále postoupil nejrychlejším časem 7,21 s, ale ve finále se mu nepovedl start a na vítězství nedosáhl.

Autor: Zuzana Villertová, atletika Velké Meziříčí
Ilustrační foto: Pixabay

Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vložené komentáře vyjadřují názor čtenářů a Zostřeno VM za ně nenese žádnou odpovědnost. Komentáře reklamní, urážlivé, vulgární či jinak nevhodné mohou být redakcí smazány. Zaostřeno VM může kdykoliv diskuzi k článku vypnout.

Součást mediální skupiny Zaostřeno ČR od Matěje Měrtla